Tutaj link do pobrania teledysku z balu studniówkowego LXXVI Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego.

Linki służą wyłącznie do pobrania filmu wysokiej jakości jako plik, oglądanie bezpośrednio filmu w chmurze ma jakość poglądową.

Teledysk możecie też sobie udostępniać na Facebook

Tutaj link do pobrania filmu z balu studniówkowego LXXVI Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego.

Link do pobrania filmu w Archiwum RAR

Link do pobrania programu RAR

Dla wszystkich uczniów uczestników Studniówki 2024 LO Piłsudski voucher o wartości 300 zł. na film ślubny do pobrania tutaj. Zapraszam – Wasz film ze ślubu będzie równie wyjątkowy jak pamiątka z Waszej Studniówki.

Pod warunkiem dostępności terminu, i oczywiście zdania matury 🙂

Do skopiowania filmu potrzebna jest pamięć USB – pendrive 32GB, lub dysk przenośny z systemem plików NTFS. Domyślnie urządzenia te są formatowane w systemie plików FAT32. W tym przypadku należy sporządzić kopię zapasową plików z dysku / pamięci i sformatować na nowo wybierając NTFS. Instrukcja tutaj.

Film w albumie

Jeśli chcesz mieć pamiątkę ze studniówki w postaci albumu z filmem na pendrive, z własnym zdjęciem na okładce, zapraszam do składania zamówień. Album jest wykonywany ręcznie w renomowanej introligatorni.

Koszt albumu to 285 zł. ( cena detaliczna drukarni 270 zł. + paczkomat 15 zł )

Więcej informacji e-mail: piotrdiszer@wp.pl

Dziękuję Wam za zaufanie, i zaproszenie na Waszą Studniówkę. Jeśli macie jakieś uwagi, sugestie, lub chcecie dodać swoją opinię o filmie – zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam, Piotr Diszer.

64,024

Licznik odwiedzin

29,539