Długość filmu

Wybór najlepszego kamerzysty i pakietu wideo ślubnego nie jest łatwy . Od Waszej decyzji zależy to ile wspomnień zostanie Wam na przyszłość. Dla tego nie warto zamawiać tylko krótkiego  reportażu czy teledysku. dłuższy film opowie więcej o waszym dniu, a gdy będziecie chcieli to w przyszłości zawsze będzie można go skrócić. 

Dwie kamery

Oferuję pakiet z jednym lub  kamerzystami. Jednak bez względu na to zawsze filmuję z kilku kamer filmujących pod różnymi kątami. Film ma wtedy zupełnie inny klimat, dynamikę i jakość. 

Dwa filmy + teledysk

Wszystkie pakiety na wideofilmowanie  obejmują  krótki zwiastun przedstawiający najważniejsze wydarzenia,  Film ze ślubu 15 minut, i film z wesela 90 minut. 

Unikalna Jakość, Głębia Ostrości i Bogactwo Barw, Slow Motion

W każdym pakiecie film z Sesji Plenerowej,  przygotowań i ślubu, oraz najważniejszych chwil na weselu jest nagrywany w rozdzielczości 4K, lub w 100 FPS do 12 bitowej rozdzielczości kolorów 4:2:2,  konwertowany do Full HD oraz Slow Motion. Pozwala to na ekspresyjne ujęcia gdy Wychodzicie z kościoła,  pierwszego tańca w zwolnionym tempie, rzut welonem i muchą w czasie oczepin.

Luxury

 

2500 pln

Filmowanie od powitania Państwa Młodych przed kościołem, ślub, całe wesele do końca oczepin do 1 – 2 w nocy + Teledysk skrót

Deluxe

 

2950 pln

Teledysk przygotowań Państwa Młodych, błogosławieństwo rodziców, ceremonia zaślubin, całe wesele do końca oczepin. Teledysk skrót

Collection

 

3600 pln

Teledysk z przygotowań Państwa Młodych, błogosławieństwo rodziców, ceremonia zaślubin, całe wesele do końca oczepin. Sesja ślubna do teledysku innego dnia niż ślub. Teledysk skrót

Checie aby Wasz film był jeszcze ciekawszy?

Gratitude

 

750 pln

Podziękowania dla rodziców w formie teledysku. Teledysk jest pięknie oprawiany w okładkę z ekoskóry, z dedykacją w środku. Film można pokazać w czasie wesela jako atrakcję.

Flying

 

750 pln

Filowanie dronem. Trzy loty: przyjazd do kościoła, wyjscie z kościoła, powitanie Młodej Pary przed salą weselną.

Duet

 

500 pln

Filmowanie ślubu i pierwszego tańca przez dwóch operatorów.

Planujecie teraz tylko sam ślub lub wesele przez Covid-19?

Ceremony

 

1350 pln

Filmowanie samego ślubu, od powitania pary Mlodej przed kosciołem, do końca zyczeń, i odjazdu ślubnym autem.

Session

 

550 pln

Sesja plenerowa innego dnia niż ślub, do teledysku ślubnego. Ujęcia do teledysku z drona w cenie.

Wedding

 

1500 pln

Filmowanie samego wesela od powitania Pary Młodej przed sala weselna do końca oczepin.

Film Ślubny Edycja i Ulepszenia

Lighting

 

1350 pln

Dotatkowe oświetlenie Sali Weselnej – Programowalne sewencje kolorów, Obsługa oświetleniowca.

Direction

 

550 pln

Montaż filmu z udziałem Pary Młodej, lub robocza wersja filmu do sprawdzenia. W tej opcji 20 poprawek, zmian autorskich Pary Młodej do filmu. Propozycje muzyczne do oprawy audio gratis.

Archive

 

470 pln

Archiwizacja materiałów oryginalnych na 12 miesięcy od daty oddania gotowego filmu, oraz udostępnienie materiałów oryginalnych na dysku HDD 0,5GB. Standardowo archiwizacja jest do jednego miesiąca od odebrania gotowego filmu.

Film Ślubny w wersji 4K oraz VIP

Wedding 4K

 

7500 pln

Cały film w wersji 4K. Teledysk z Przygotowań, Błogosławieństwo, film ze ślubu, Wesele, teledysk skrót. Reportaż 60  minut – lub 5 minut teledysk, do 15 minut film ślub, do 90 minut film wesele. W tej opcji dwóch operartorów kamery.

Sesion 4K

 

2900 pln

Sesja ślubna  w wersji VIP, dwa dni zdjęciowe, teledysk z materiałami z sesji, wesela i ślubu, ujęcia z drona.

VIP 4K

 

27500 pln

Film ślubny w wersji FULL  + 4K dla klientów VIP z certyfikatem poufności, wyłacznością praw autorskich. Trzech operatorów kamery, dwóch fotografów, jeden operator dron.

  Zawsze dokładam wszelkich starań, aby filmować ślub, pierwszy taniec, oraz oczepiny dwoma lub nawet trzema kamerami, aby uzyskać unikalne kadry z wielu perspektyw. Jednak nie zawsze jest na to przestrzeń oraz czas na rozstawienie dodatkowych kamer. Druga kamera  może wymagać pozostawienia jej  bez nadzoru i dlatego jakość materiału filmowego może być poza naszą kontrolą, jeśli  zostanie ona zasłonięta przez fotografa,  gościa lub osobę nie będącą członkiem mojego zespołu.

Czekają na was specjalne promocje, sprawdźcie.

Promocja po sezonie

Oferuję realizację filmu w miesiącach od października do kwietnia w cenie o 300 zł. niższej. Również przy złej jesiennej pogodzie można zrobić ładna sesję ślubną. Info: email: piotrdiszer@wp.pl

Promocja Sesja 2021 – 2022

Piękna sesja ślubna nad morzem, w górach, ujęcia z drona, zachwycające klimatyczne  kadry o wschodzie lub zachodzie słońca,  sesja wideo- foto w Słowińskim Parku narodowym – Ruchome Piaski,  na żaglowcu Darze Pomorza w Gdyni, lub na Lawendowych Polach Olsztyn, i inne piękne miejsca, przy zamówieniu Pakietu Srebrnego i Złotego i pokryciu kosztów dojazdu i biletów wstępu.  Info: email: piotrdiszer@wp.pl

Promocja

Extended Deadline

– 190 PLN

W sezonie ślubnym realizuję zdjęcia do dwóch lub trzech ślubów w tygodniu. Duży nakład pracy przy montażu filmów  to wiele tysięcy godzin nad edycją. Jeśli nie zależy Wam na czasie, lub macie skromny budżet film można odebrać w terminie 6 miesiecy po ślubie z rabatem 190 zł.

W każdym pakiecie

Film ze ślubu z dwóch równolegle pracujących kamer 4K – 100FPS Sony, Panasonic

Realizacja dźwięku najwyższymi modelami Mikrofonów kierunkowych Sennheiser, supercardioidalnych RODE, oraz relacje z systemu nagłośnienia Rekorederem 4 śladowym Tascam

Kamera Sony Action 4K 50FPS na przejazd Pary Młodej z kościoła na salę weselną.

Pierwszy taniec z  trzech kamer.

Przemyślane płynne ujęcia, aktywne stabilizatory obrazu przystosowane do filmowania w warunkach ślubnych.

Piękne ujęcia w zwolnionym tempie na wyjście z kościoła i konfetti, pierwszy taniec.

Rejestracja dźwięku z nagłośnienia w kosciele i sali weselnej, czysty przestrzenny dźwięk.

Dyskretna nie stresująca Pary Młodej kulturalna ekipa filmowa. Odpowiednio ubrana, niepalaca i niepijąca.

Posiadam zawsze sprawdzony wcześniej sprzęt, oraz zapasowe kamery i aparaty gdyby coś się popsuło.

Do filmowania w kościele posiadam uprawnienia, potwierdzone szkoleniem. Zawsze mam ze sobą liegitymację potwierdzająca akredytację.

Perfekcyjny montaż filmu, dopracowane każde ujęcie, piękne soundtracki.

Możliwość dołączenia muzyki zaproponowanej przez Parę Młodą.

Dogodna płatność przy odbiorze filmu dwa lub trzy miesiące po ślubie.

Możliwość obejrzenia projektu filmu przed odbiorem.

Film w pięknej oprawie ślubnej z ekoskóry na pamięći pendrive 32gb.

Ujęcia miejsca zaślubin Kościół – Urząd USC z drona, minisesje w dniu ślubu z drona

 

Wszystko to, o co chcielibyście zapytać kamerzystę.

Przeczytajcie koniecznie

Czy ofertę można modyfikować?

 

Tak. Według potrzeb Pary Młodej. Jeśli np. jest to ślub w plenerze, Ślub Wyznaniowy jakiejkolwiek wiary, ślub w Urzedzie Stanu Cywilnego, czy ślub za granicą, oferta jest uzgadniana indywidualnie z Para Młodą i atrakcyjna cenowo gdyż  dodatkowo obejmuje tylko realne koszta logistyki. Można też poprosić tylko o samą sesję po ślubie, lub tylko podziękowania dla rodziców. Ofertę można też pobrać tutaj  Oferta kamerzysta.

Czy dostępna jest umowa na film ślubny?

 

Tak. Umowę, a właściwie jej edytowalny wzór, znajdziecie pod tym linkiem Umowa film ślubny. Umowę można podpisać zdalnie, pamiętając aby dokładnie wpisać adresy z kodem pocztowym, dokładne godziny, oraz dane kontaktowe, szczególnie numer telefonu do kontaktowania się w dniu ślubu. Do umowy otrzymujecie fakturę VAT. Umowa jest gwarancją na dobrze zrealizowany film.

Czy można wybrać kolor okładki na film?

 

Tak. Wzornik kolorów jest dostepny tutaj. Albumy na film drukowane są w profesjonalnej drukarni, i można wybrać album z projektów dostepnych na stronie NajlepszeFoto. Para Młoda otrzymuje Film na pendrive 32GB dla filmu HD i 64 GB dla filmu 4K. Okładki są bardzo estetyczne, wykonywane ręcznie, trwałe i będa ślubną pamiątka na wlele lat.

Czy Podejmuję się Każdego zlecenia?

 

Nie. Warunkiem realizacji dobrego filmu ślubnego jest nawiązanie szczególnego rodzaju więźi z Parą Młodą. Zatrzymanie Prawdziwych emocji w filmowych kadrach z chwili zaślubin, wymaga uczuciowego zaangażowania się filmowca w atmosferę dnia ślubu. Dla tego polecam sesję narzeczeńską, lub teledysk – podziękowania dla Rodziców gdzie możemy lepiej się poznać. Nie współpracuję też z fotografami amatorami którzy nie umieją się stosownie elegancko ubrać i  zachować w czasie fotografowania ślubu. Dla tego polecam sprawdzonych Fotografów za których ręczę własną opinią.

Czy Filmuję w każdych Warunkach oświetleniowych?

 

Tak. Filmuję bardzo czułymi Bezlusterkowcami 0,5 miliona ISO. Dla tego zdjęcia nocne,  pokaz sztucznych ogni, Zimne ognie nocą, źle oświetlony kosciół czy  sala Weselna nie stanowi problemu. Przy wyborze zespołu, DJ-a ważne jest Koniecznie markowe ( nie chińskie ) dobre dyskotekowe oświetlenie. Posiadam też własne oświetlenie w pakiecie Lighting bo gdy zespół nie ma własnych świateł  Najgorszą opcją jest oświetlenie administracyjne sali weselnej. Jednak nie podejmuję się filmowania Wesela gdy Zespół lub DJ stosuje jakiekolwiek lasery.

Ile Czasu Para Młoda oczekuje na Gotowy film?

 

Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, ponieważ każda Para Młoda Jest wyjątkowa. nie stosuję szablonów, gotowych presetów, korekcji LUFT, itp. Dobry film wymaga czasu, nie tylko na Perfekcyjny montaż filmu, oddanie klimatu przez Color-correction, ale też trochę czasu na ochłonięcie z pierwszych emocji i spojrzenie na wstępnie zmontowany film z dystansu. Im szybciej otrzymacie film tym jest on mniej dopracowany. Optymalny termin to 3 miesiące. Jeśli trwa to dłużej dostajecie za każdy miesiąc rabat.

Tagi dzięki którym łatwiej znajdziecie ofertę kamerzysty na wideofilmowanie ślubu i wesela

kamerzysta warszawa ceny, wideofilmowanie warszawa oferta, filmowanie wesel mazowieckie, film ślubny ile kosztuje, tani kamerzysta na wesele warszawa, tani kamerzysta warszawa,  filmowanie wesel i ślubów warszawa pakiety ,  profesjonalne filmy ślubne warszawa,  reportaż ślubny warszawa, film z  wesela 4k warszawa cena , ile kosztuje dron wesele, fotograf i kamerzysta w jednym, fotografia ślubna warszawa, dedykacja dla rodziców oferta, fotograf warszawa ceny, filmowanie studniówek warszawa oferta, studniówki kamerzysta i fotograf tanio, podziękowania dla rodziców film ile kosztuje, podziękowania dla rodziców teledysk , foto video warszawa oferta,  fotograf na wesele mazowieckie, kamerzysta płock, kamerzysta ciechanów, kamerzysta pułtusk, wideofilmowanie wesel płońsk, kamerzysta nasielsk, piękne filmy ślubne warszawa, foto video w pakiecie warszawa, kamerzysta ceny 2022,