Długość filmu

Wybór najlepszego kamerzysty i pakietu wideo ślubnego nie jest łatwy . Od Waszej decyzji zależy to ile wspomnień zostanie Wam na przyszłość. Dla tego nie warto zamawiać tylko krótkiego  reportażu czy teledysku. dłuższy film opowie więcej o waszym dniu, a gdy będziecie chcieli to w przyszłości zawsze będzie można go skrócić. 

Dwie kamery

Oferuję pakiet z jednym lub  kamerzystami. Jednak bez względu na to zawsze filmuję z kilku kamer filmujących pod różnymi kątami. Film ma wtedy zupełnie inny klimat, dynamikę i jakość. 

Dwa filmy + teledysk

Wszystkie pakiety na wideofilmowanie  obejmują  krótki zwiastun przedstawiający najważniejsze wydarzenia,  Film ze ślubu 15 minut, i film z wesela 90 minut. 

Luxury

 

2200 pln

Filmowanie od powitania Państwa Młodych przed kościołem, ślub, całe wesele do końca oczepin.

Deluxe

 

2700 pln

Teledysk przygotowań Państwa Młodych, błogosławieństwo rodziców, ceremonia zaślubin, całe wesele do końca oczepin.

Collection

 

3500 pln

Teledysk z przygotowań Państwa Młodych, błogosławieństwo rodziców, ceremonia zaślubin, całe wesele do końca oczepin. Sesja ślubna do teledysku innego dnia niż ślub.

Checie aby Wasz film był jeszcze ciekawszy?

gratitude

 

750 pln

Podziękowania dla rodziców w formie teledysku. Teledysk jest pięknie oprawiany w okładkę z ekoskóry, z dedykacją w środku. Film można pokazać w czasie wesela jako atrakcję.

flying

 

750 pln

Filowanie dronem. Trzy loty: przyjazd do kościoła, wyjscie z kościoła, powitanie Młodej Pary przed salą weselną.

Duet

 

500 pln

Filmowanie ślubu i pierwszego tańca przez dwóch operatorów.

Planujecie teraz tylko sam ślub lub wesele przez Covid-19?

Ceremony

 

1350 pln

Filmowanie samego ślubu, od powitania pary Mlodej przed kosciołem, do końca zyczeń, i odjazdu ślubnym autem.

Session

 

550 pln

Sesja plenerowa innego dnia niż ślub, do teledysku ślubnego. Ujęcia do teledysku z drona w cenie.

Wedding

 

1500 pln

Filmowanie samego wesela od powitania Pary Młodej przed sala weselna do końca oczepin.

  Zawsze dokładam wszelkich starań, aby filmować ślub, pierwszy taniec, oraz oczepiny dwoma lub nawet trzema kamerami, aby uzyskać unikalne kadry z wielu perspektyw. Jednak nie zawsze jest na to przestrzeń oraz czas na rozstawienie dodatkowych kamer. Druga kamera  może wymagać pozostawienia jej  bez nadzoru i dlatego jakość materiału filmowego może być poza naszą kontrolą, jeśli  zostanie ona zasłonięta przez fotografa,  gościa lub osobę nie będącą członkiem mojego zespołu.

Czekają na was specjalne promocje, sprawdźcie.

Promocja po sezonie

Oferuję realizację filmu w miesiącach od października do kwietnia w cenie o 300 zł. niższej. Również przy złej jesiennej pogodzie można zrobić ładna sesję ślubną. Info: email: piotrdiszer@wp.pl

Promocja Sesja 2021 – 2022

Piękna sesja ślubna nad morzem, w górach, ujęcia z drona, zachwycające klimatyczne  kadry o wschodzie lub zachodzie słońca,  sesja wideo- foto w Słowińskim Parku narodowym – Ruchome Piaski,  na żaglowcu Darze Pomorza w Gdyni, lub na Lawendowych Polach Olsztyn, i inne piękne miejsca, przy zamówieniu Pakietu Srebrnego i Złotego i pokryciu kosztów dojazdu i biletów wstępu.  Info: email: piotrdiszer@wp.pl

W każdym pakiecie

Film ze ślubu z dwóch równolegle pracujących kamer.

Kamera na przejazd Pary Młodej z kościoła na salę weselną.

Pierwszy tanie z  trzech kamer.

Przemyslane płynne ujęcia, aktywne stabilizatory obrazu przystosowane do filmowania w warunkach ślubnych.

Piekne ujęcia w zwolnionym tempie na wyjscie z kościoła i konfetti, pierwszy taniec.

Rejestracja dźwięku z nagłośnienia w kosciele i sali weselnej, czysty przestrzenny dźwięk.

Dyskretna nie stresująca Pary Młodej kulturalna ekipa filmowa. Odpowiednio ubrana, niepalaca i niepijąca.

Posiadam zawsze sprawdzony wcześniej sprzęt, oraz zapasowe kamery i aparaty gdyby coś się popsuło.

Do filmowania w kościele posiadam uprawnienia, potwierdzone szkoleniem. Zawsze mam ze sobą liegitymację potwierdzająca akredytację.

Perfekcyjny montaż filmu, dopracowane każde ujęcie, piękne soundtracki.

Możliwość dołączenia muzyki zaproponowanej przez Parę Młodą.

Dogodna płatność przy odbiorze filmu dwa lub trzy miesiące po ślubie.

Możliwość obejrzenia projektu filmu przed odbiorem.

Film w pięknej oprawie ślubnej z ekoskóry na pamięći pendrive 32gb.

Czy ofertę można modyfikować?

 

Tak. Według potrzeb Pary Młodej. Jeśli np. jest to ślub w plenerze, ślub w Urzedzie Stanu Cywilnego, czy ślub za granicą, oferta jest uzgadniana indywidualnie z Para Młodą. Można też poprosić tylko o samą sesję po ślubie, lub tylko podziękowania dla rodziców. Ofertę można też pobrać tutaj  Oferta kamerzysta.

Czy dostępna jest umowa na film ślubny?

 

Tak. Umowę, a właściwie jej wzór, znajdziecie pod tym linkiem Umowa film ślubny. Umowę można podpisać zdalnie, pamiętając aby dokładnie wpisac adresy z kodem pocztowym, dokładne godziny, oraz dane kontaktowe, szczególnie numer telefonu do kontaktowania się w dniu ślubu.

Czy można wybrać kolor okładki na film?

 

Tak. Wzornik kolorów jest dostepny tutaj. Albumy na film drukowane są w profesjonalnej drukarni, i można wybrać album z projektów dostepnych na stronie NajlepszeFoto.

Tagi dzięki którym łatwiej znajdziecie ofertę kamerzysty na wideofilmowanie ślubu i wesela

kamerzysta warszawa ceny, wideofilmowanie warszawa oferta, filmowanie wesel mazowieckie, film ślubny ile kosztuje, tani kamerzysta na wesele warszawa, tani kamerzysta warszawa,  filmowanie wesel i slubów warszawa pakiety ,  profesjonalne filmy ślubne warszawa,  reportaż ślubny warszawa, film z  wesela 4k warszawa cena , ile kosztuje dron wesele, fotograf i kamerzysta w jednym, fotografia ślubna warszawa, dedykacja dla rodziców oferta, fotograf warszawa ceny, filmowanie studniówek warszawa oferta, studniówki kamerzysta i fotograf tanio, podziękowania dla rodziców film ile kosztuje, podziekowania dla rodziców teledysk , foto video warszawa oferta,  fotograf na wesele mazowieckie, kamerzysta płock, kamerzysta ciechanów, kamerzysta pułtusk, wideofilmowanie wesel płońsk, kamerzysta nasielsk, piękne filmy ślubne warszawa, foto video w pakiecie warszawa