Kamerzysta Wołomin Kobyłka Zielonka

Najlepsza oferta cenowa, jakość 4K, przemyślane dopracowane kadry. Taniej dla Par Młodych z Wołomina, Kobyłki, Zielonki i okolic. Znalezienie kamerzysty w swojej okolicy ma ogromne zalety. Przede wszystkim znam dokładnie wszystkie w okolicy kościoły i sale weselne, co pozwala mi na perfekcyjne zaplanowanie ujęć, poparte wcześniejszymi realizacjami w tych samych miejscach.

Wiele sal czy kościołów ma szczególne warunki oświetleniowe, co przy filmowaniu przy świetle zastanym wymaga wiedzy na temat balansu kolorów, odpowiedniej ekspozycji.

Po drugie ułatwia to zrobienie wcześniejszych ujęć z drona. Czołówka do filmu czy teledysku, kiedy widać całą okolicę z góry, czy piękna architekturę kościoła jest idealnym wstępem do filmu. A gry pada deszcz zawsze można podjechać w inny dzień kiedy jest pogoda.

Trzecim ułatwieniem jest szybki kontakt z przyszłą Parą Młodą. Lepiej jest przedstawić ofertę gdy zna się warunki do realizacji filmu. Spotkanie się osobiście pozwala ocenić co reprezentuje sobą filmowiec.

Również obejrzenie portfolio z filmem z kościoła w którym planujecie ślub, czy filmu z wesela z sali która wybraliście pozwala Wam na podjęcie decyzji. Daje też wgląd jak udekorować salę, jaki może być układ stołów, kamerzysta może podpowiedzieć co udało się poprzednim Parom Młodym, a czego lepiej unikać.

Realizując film ślubny blisko domu, mam więcej czasu na przygotowanie całej logistyki, nie tracę czasu na dojazd. Dla tego wszystkim narzeczonym z naszych okolic proponuję voucher na wszystkie pakiety 300 zł. do pobrania tutaj.

Zapraszam, Piotr Diszer, tel. 501307789, e-mail: piotrdiszer@wp.pl

filmslubny.eu