Albumy ślubne

Album USB Mini

Niewielki subtelny album na film lub fotografie z pamiecią pendrive, w pudełku wykonanym z ekotkaniny w wybranym kolorze.
Okładka na film ślubny

Album ślubny USB Mini

Album USB Classic

   Wykonany  jest ze skóry lub imitacji tkaniny o wymiarach 13 x 14 cm,  w wybranym kolorze. Wysoka jakość i trwalość. Mozliwość grawerowania na zewnętrznej okładce.
    Na zewnętrznej okładce jest miejsce na zdjęcie w kwadracie lub prostokącie. Wewnątrz można zamieścić do sześciu zdjęć i tekst. Oprócz tego jest tekst w postaci graweru na skórce pendrive, na przykład data ślubu lub imiona Młodych.
     W albumie znajduje się pamięć USB 32 GB w wersji 3.0 zapewniająca płynne odtwarzanie filmu w jakości Full HD jak też 4K UHD, bezpośrednio w telewizorze i na prawie wszystkich urządzeniach multimedialnych.
kamerzysta warszawa ceny

Album na film ślubny Classic

     Dlaczego polecam film  i mini fotoksiążkę w jednym albumie? Jest to często zamawiany na prezent dla rodziców lub świadków, ponieważ wzbogaca emocje  fotografiami najważniejszych chwil dnia zaślubin.
ślubne warszawa, moda ślubna, makijaż

Album ślubny Complette Classic

Album USB Luxury Wood

Album ślubny stylowy w drewnianym pudełku Wood. Dopłata 70 zł.

Albumy zamawiane są w profesjonalnej drukarni, dla tego gwarantuję ich jakość i trwałość:  najlepszefoto.pl
Prezentacja albumów ślubnych Najlepszefoto.pl na Facebook: facebook.com/najlepszefoto/
Wybierzcie swój kolor i materiał na album ślubny. Wystarczy podać kod ze wzornika na dwa tygodnie przed planowanym terminem odbioru filmu, lub przy podpisywaniu umowy

 Powrót do strony głównej   filmslubny.eu