Strona GłównaOpinie Par Młodych

    Zapraszam Was do podzielenia się swoją opinią, wrażeniami po obejrzeniu filmu. pomoże mi ona w realizacji coraz lepszych reportaży.  jeśli macie jakiś pomysł na film, podzielcie się nim. Polityka prywatności.
kamerzysta forum
Napisz do mnie

Filmy ślubne

Wesele Małgorzata&Bogdan Wiejce

5,0 rating

Przede wszystkim chcielibyśmy bardzo podziękować Panu Piotrowi za realizację filmu i podejście pro klienckie. Dodatkowo wszystko w terminie a podczas nakręcania filmu był Pan “niewidzialny” 🙂
Polecam wszystkim z czystym sercem !!!!

6 maja 2017

5,0 rating

Piotrze film jest super 🙂 teledysk oglądam już 50 raz 😉 jesteśmy bardzo zadowoleni. Dziękujemy!
Mam tylko małą prośbę, czy masz może nagraną dalszą część toastu świadków- pod koniec filmu wesele? Nagrane jest przemówienie świadkowej a nie ma świadka, jeśli masz to czy mógłbyś mi po prostu taki kawałek przesłać na maila. Chciałabym to mieć po prostu dla siebie na pamiątkę, bo podobało mi się to co mówił 😉 Jeszce raz dziękujemy za pracę, którą wykonałeś dla nas :* oglądaliśmy z wielką przyjemnością i będziemy polecać Cię dalej 🙂

Film ślubny 2019-06-08

5,0 rating

Dzień dobry,
Film dotarł i został obejrzany 🙂 bardzo nam się podoba! Dziękujemy! Będziemy polecać!

Czerwiec 2019, Edyta & Waldemar

5,0 rating

Bardzo dziękuję za film, żonie się bardzo podobał i podoba …

31 sierpień 2018

5,0 rating

Oglądamy nasz film już chyba ze dwudziesty raz, jest piękny, naturalny wydaje się że oglądamy siebie oczami naszych gości. To już drugi film od Pana Piotra który widzieliśmy, rok temu brała ślub nasza siostra która jest naszym świadkiem, nie mieliśmy słów po jej filmie. Nie zamienilibyśmy kamerzysty Piotra na nikogo innego.

Prześlij swoją opinię

Powrót na pierwszą stronę: filmslubny.eu
Profil na Facebook: weddingrecord
     W swojej pracy staram się odgadnąć oczekiwania Pary Młodej. Zarówno co do stylu filmu, czasu trwania, jak i upodobań muzycznych. Niejednokrotnie przy prezentacji oferty,  Młodzi dają wiele podpowiedzi czego oczekują.  W połączeniu z moim doświadczeniem pozwala to na stworzenie filmu który trafi w gust Nowożeńców.
  Często Narzeczeni przychodzą z gotowymi podpatrzonymi pomysłami na swój film.  Zobaczyli u kogoś fajnie zrobiony reportaż, lub film na youtube. Staram się wtedy filmować ślub i wesele tak, aby film mógł być w podobnym klimacie i stylu. Pamiętajcie jednak że nie da się skopiować czyjegoś pomysłu. Choćby z tego względu że każda Para Młoda jest inna. Każdy ślub i wesele są niepowtarzalne.
  Dla tego też nie oczekujcie, że oglądając portfolio kamerzysty i fotografa, wasz film będzie podobnie wyglądał, jak te już zrealizowane. Mogą być podobieństwa w stylu filmowania.  ale warunki jakie zastaje kamerzysta czy fotograf zawsze są inne, indywidualne do miejsca ślubu i wesela.

Opinogóra teledysk ślubny from Piotr Diszer on Vimeo.