W swojej pracy staram się odgadnąć oczekiwania Pary Młodej. Zarówno co do stylu filmu, czasu trwania, jak i upodobań muzycznych. Niejednokrotnie przy prezentacji oferty,  Młodzi dają wiele podpowiedzi czego oczekują.  W połączeniu z moim doświadczeniem pozwala to na stworzenie filmu który trafi w gust Nowożeńców.

  Często Narzeczeni przychodzą z gotowymi podpatrzonymi pomysłami na swój film.  Zobaczyli u kogoś fajnie zrobiony reportaż, lub film na youtube. Staram się wtedy filmować ślub i wesele tak, aby film mógł być w podobnym klimacie i stylu. Pamiętajcie jednak że nie da się skopiować czyjegoś pomysłu. Choćby z tego względu że każda Para Młoda jest inna. Każdy ślub i wesele są niepowtarzalne.

  Dla tego też nie oczekujcie, że oglądając portfolio kamerzysty i fotografa, wasz film będzie podobnie wyglądał, jak te już zrealizowane. Mogą być podobieństwa w stylu filmowania.  ale warunki jakie zastaje kamerzysta czy fotograf zawsze są inne, indywidualne do miejsca ślubu i wesela.

Chciałabym wraz z mężem serdecznie podziękować za piękny film, który otrzymaliśmy ze ślubu. Pan naprawdę mega do polecenia. Kazdy się dziwił, że nie dostawaliśmy próbek do akceptacji przez nas ale teraz już wiem dlaczego? BO FILM BYL IDEALNY I PRZEZ OSOBE DOSWIADCZONA WYKONANY. Co dla nas się liczyło?? Film na żywo bez muzyki w tle na weselu i mimo, że o tym nie mówiliśmy kamerzyscie, to pojawiło się na naszym filmie. Polecam Pana Piotr Diszer z całego serca.. Dziękujemy za piękny teledysk i film

Przede wszystkim chcielibyśmy bardzo podziękować Panu Piotrowi za realizację filmu i podejście pro klienckie. Dodatkowo wszystko w terminie a podczas nakręcania filmu był Pan “niewidzialny” Polecam wszystkim z czystym sercem !!!! Małgorzata & Bogdan

Oglądamy nasz film już chyba ze dwudziesty raz, jest piękny, naturalny wydaje się że oglądamy siebie oczami naszych gości. To już drugi film od Pana Piotra który widzieliśmy, rok temu brała ślub nasza siostra która jest naszym świadkiem, nie mieliśmy słów po jej filmie. Nie zamienilibyśmy kamerzysty Piotra na nikogo innego.

Możemy z czystym sumieniem polecić Pana Piotra. Zarówno film jak i teledysk ślubny są piękną pamiątką. Nasi Goście chwalili efekt końcowy jakim był film a także samą pracę Pana Piotra – wtapiając się wśród tańczących gości nie krępował ich obecnością kamery. Praca wykonana przez Pana Piotra była terminowa i zgodna z wcześniejszymi ustaleniami. Współpraca na piątkę.

Polecamy Pana Piotra z uwagi na świetne i terminowe wykonanie prac związanych z filmem ze ślubu i wesela oraz wzorowy kontakt i profesjonalne doradztwo jeśli chodzi o format filmu i wybór materiałów towarzyszących nośnikom fizycznym. Dziękujemy za piękną pamiątkę!

Trafiliśmy na Pana przez przypadek i jesteśmy bardzo zadowoleni. Film jest piękny i na pewno często będziemy do niego wracać. Bardzo dziękujemy za profesjonalną obsługę. Był Pan wszędzie w każdej chwili a to sprawiło, że mamy przepiękną pamiątkę. DZIĘKUJEMY