WSPÓŁPRACA FOTOGRAFA Z OPERATOREM

   Fotograf i kamerzysta powinni pilnować się aby znajdować się nie na przeciw siebie, żeby nie filmować i fotografować siebie z Parą Młodą.
   Wymagam od siebie fotografa stosownego ubrania się na ślub. Nie niebieskie dziurawe jeansy, nie wyciągnięta koszula w kwiatki, trampki. Ubranie stosowne do kościoła, najlepiej czarne, może być biała koszula, dające oczywiście swobodę ruchu. Wtedy pojawienie się w kadrze fotografa nie psuje ujęcia,  a jest naturalnym elementem filmowego reportażu ślubnego.
   Stosownego ubrania się i zachowania wymagają zasady określone przez kościół w rozporządzeniu dla osób zawodowo filmujących i fotografujących w obiektach sakralnych. 
   Akustyczne potwierdzenie ostrości w czasie błogosławieństwa rodziców i w czasie przysięgi w kościele powinno być wyłączone.
   Fotografowi bezwzględnie nie wolno przechodzić przed kamerą stojącą na wprost Nowożeńców w czasie przysięgi, wchodzić na prezbiterium, oraz wchodzić w kadr zbyt blisko młodych w czasie zakładania obrączek. Takie zachowanie fotografa popsuje Wam film:

   W czasie pierwszego tańca kamera krąży wokół młodych, zgodnie z ich obrotami w tańcu. fotograf może poruszać się po tej samej stronie osi, lub stojąc w miejscu zostawić miejsce operatorowi kamery za sobą aby kamera przeszła za nim, lub nad nim. 

Szczegółowe informacje zasad współpracy z operatorem kamery Wasz fotograf znajdzie tutaj. 

Polecam fotografa z którym pracuję od wielu lat, znam jego doskonałe prace ślubne, i gwarantuję jakość zdjęć http://www.iwandowski.com

SESJA ŚLUBNA TELEDYSK

   Panno Młoda, nie musisz na sesji wyglądać dokładnie tak samo jak na ślubie, wskazana jest odrobina fantazji, rozpuszczone włosy, wianek, wygodniejsze buty sportowe bo będziemy np. biegać wokół fontany.
Panna Młoda Wianek

Panna Młoda Wianek

Mój profil na portalu Ślubnym wesele z klasą: weselezklasa.pl/telescope/
Powrót na pierwszą stronę: filmslubny.eu