Sala Kasiopeia – Grójec – 13 stycznia 2024

Link do pobrania fotografii w pliku RAR tutaj

Link do pobrania fotografii w folderze tutaj.

Link do programu archiwizującego RAR do rozpakowania zdjęć jest tutaj.

Link do pobrania zdjęć z fotobudki w pliku RAR tutaj.

Link do pobrania pojedynczych zdjęć z fotobudki tutaj

Link do pobrania filmu z dysku Google jest tutaj.

Link do pobrania filmu w pliku RAR jest tutaj.

Link do teledysku jest tutaj.

Teledysk jest też udostępniony na Facebook, abyście mogli go sobie oglądać na swoich urządzeniach mobilnych, i udostępniać znajomym.

Dla wszystkich uczniów, uczestników Studniówki 2024 w Kasiopei voucher do wykorzystania na film ślubny do pobrania tutaj.

Jedyny warunek to dostępność terminu, i oczywiście zdanie matury 🙂

Oferta na film ślubny jest tutaj

Oferta na filmy i fotografie ze studniówek tutaj.

Do skopiowania filmu i fotografii potrzeba 20 GB wolnej przestrzeni w komputerze, na dysku przenośnym, lub pamięci pendrive. Pamięć musi być sformatowana w systemie plików NTFS. Przed formatowaniem zróbcie kopię zapasową istniejących na dysku lub pamięci plików.

Dla osób które nie mają dostępu do szerokopasmowego internetu przygotowałem pamięci Pendrive – po jednej dla kasy z których możecie skopiować sobie film.

Jest możliwość dla zainteresowanych uczniów indywidualnego wykonania albumu studniówkowego na pamięć pendrive, w cenie 275 zł. Tutaj możecie obejrzeć taki album, oczywiście zamiast zdjęć ślubnych będą zdjęcia ze studniówki, oraz wybrany tekst. Zamówienia: fotowideo@wp.eu, tel. 501307789

Dziękuję za zaufanie i zaproszeni9e mnie i Panią fotograf na Waszą studniówkę. Jeśli macie sugestie, propozycje, uwagi do filmu i fotografii, chcecie dodać swoją opinię, zapraszam do kontaktu.

63,566

LICZNIK ODWIEDZIN

29,195