Streaming slub

Link do pobrania filmu w pliku tutaj

Link do pobrania filmu w pliku RAR tutaj

Do rozpakowania zdjęć z folderu potrzebny jest program archiwizujący, darmowy RAR. Link do pobrania programu tutaj

Jeśli masz problem z pobraniem plików, lub utrudniony dostęp do internetu, każda klasa otrzymuje pendrive z filmem i zdjęciami, abyś mógł je skopiować. Zgłoś się po pamięć do swojego Komitetu Studniówkowego.

Link do pobrana teledysku tutaj

Fotobudka na studniówkę

Zdjęcia z fotobudki pojedyńczo  tutaj

Zdięcia z fotobudki w pliku RAR tutaj

Zwiastun filmu ze studniówki LI LO im. Tadeusza Kościuszki

Kupon rabatowy dla uczniów uczestników balu studniówkowego LI LO im. Tadeusza Kościuszki w Warszawie, 7 stycznia 2023. Rabat na film ze ślubu do 300 zł., zależnie od wybranego pakietu.

Link do pobrania kuponu tutaj

Aktualna oferta  tutaj

Oferta do pobrania tutaj

Twoja opinia jest dla mnie ważna

Jak podobał  Ci się film, teledysk i fotografie? Bede wdzięczny za przekazanie opinii, uwag, sugestii. Pozwoli mi to na doskonalenie warsztatu filmowego, technicznego, jak też poznanie oczekiwań uczniów, ich rodziców. Napisz: piotrdiszer@wp.pl   lub zadzwoń 501307789. Pozdrawiam, Piotr Diszer