Strona Główna


Piękne teledyski ślubne tworzone z pasją, unikalne ujęcia i plany filmowe, profesjonalnie napisane scenariusze


teledysk slubny

Teledyski

Filmy ślubne i teledyski realizuję tak, aby zachwycały dziś, jak też za 20 lub 30 lat. Filmuję dyskretnie, a jednocześnie jestem zawsze tam, gdzie można wykonać najciekawsze ujęcie, najładniejszy kadr, podpatrzeć Wasz uśmiech, wzruszenie. Profesjonalny sprzęt filmowy umożliwia uzyskanie niezwykłej stabilności i głębi obrazu, oraz piękne odwzorowanie barw.  Dzięki rejestracji z kilku kamer Wasz film będzie ciekawy i dynamiczny.

 

   Teledyski ślubne realizuję zawsze według indywidualnego scenariusza dopasowanego do możliwości i ambicji Pary Młodej. Do teledysku przygotowuję się bardzo dokładnie, i dla tego mam w czasie sesji więcej czasu na pracę z Młodymi. Mam gotowy scenariusz,  rozpisane role dla Pany Młodej i Pana Młodego, wybrane miejsca i czas na zrobienie zdjęć. Do każdego ujęcia wybieram odpowiedni obiektyw do lustrzanki, ustawienie kamery, profil kolorystyczny. Dzięki takiemu planowi Para młoda ma duży komfort współpracy nad swoim teledyskiem. Nie ma przestojów na wymyślanie scen, nie ma improwizacji. Oczywiście bywa że jakiś pomysł na ciekawe ujęcie pojawi się gdy na przykład zobaczymy ładną scenerię.

 

Opinogóra teledysk ślubny from Piotr Diszer on Vimeo.

Sesja Politechnika from Piotr Diszer on Vimeo.

       Przede wszystkim zachęcam do zrobienia takiej ślubnej sesji w podróży poślubnej. Zabieracie wtedy ślubne stroje ze sobą, wystarczy do filmu zrobić drobny makijaż na miejscu. Włosy Panny Młodej nie muszą być dokładnie takie same jak na weselu, może być zamiast welonu wianek. Na takiej sesji mamy więcej czasu na zrobienie unikalnego pięknego teledysku. Dla tego można swobodnie przygotować się do zrobienia filmu z drona. Panna Młoda może wejść do morza w sukni, a są to naprawdę niepowtarzalne ujęcia. Ale trzeba się do nich przygotować, ponieważ nie zawsze jest możliwa powtórka gdy zamoczymy suknię ślubną.
Powrót na pierwszą stronę  filmslubny.eu