Strona Główna


Piękne teledyski ślubne tworzone z pasją, unikalne ujęcia i plany filmowe, profesjonalnie napisane scenariusze


teledysk slubny

Teledyski

Filmując ślub jestem zawsze tam, gdzie można wykonać najciekawszy kadr , gdzie mogę dyskretnie podpatrzeć uśmiech i wzruszenie na Waszych twarzach, nie przeszkadzając Wam w przeżywaniu wyjątkowych chwil. Profesjonalny sprzęt filmowy umożliwia uzyskanie niezwykłej stabilności i głębi obrazu, oraz piękne odwzorowanie barw.  Dzięki rejestracji z kilku kamer Wasz film będzie ciekawy i dynamiczny.

Fabuła, historia, scenariusz

Piękne teledyski ślubne, w wyjątkowych miejscach. Teledysk według indywidualnego scenariusza dopasowanego do możliwości i gustu Pary Młodej. Do teledysku przygotowuję się bardzo dokładnie.  Mam gotowy scenariusz,  rozpisane role dla Pany Młodej i Pana Młodego, wybrane miejsca i czas na zrobienie zdjęć.  Dzięki takiemu Para młoda ma duży komfort współpracy nad swoim teledyskiem.

Przygotowania do sesji plenerowej, teledysku

Przede wszystkim zachęcam do zrobienia takiej ślubnej sesji w podróży poślubnej. Zabieracie wtedy ślubne stroje ze sobą, wystarczy do filmu zrobić drobny makijaż na miejscu. Włosy Panny Młodej nie muszą być dokładnie takie same jak na weselu, może być zamiast welonu wianek. Na takiej sesji mamy więcej czasu na zrobienie unikalnego pięknego teledysku. Dla tego można swobodnie przygotować się do zrobienia filmu z drona. Panna Młoda może wejść do morza w sukni, a są to naprawdę niepowtarzalne ujęcia. Ale trzeba się do nich przygotować, ponieważ nie zawsze jest możliwa powtórka gdy zamoczymy suknię ślubną.
Powrót na pierwszą stronę  filmslubny.eu