Strona Główna


Piękne teledyski podziękowania dla rodziców, unikalne ujęcia i plany filmowe, profesjonalnie napisane scenariusze


Uncategorized

Podziękowania dla Rodziców

filmowanie wesel warszawa
Most Zakochanych, Łeba
Pewne słowa trudno nam wypowiedzieć, szczególnie gdy wyrażamy uczucia dla swoich rodziców. łatwiej przygotować je wcześniej. Teledysk dla rodziców to jeden z najlepszych prezentów Pary Młodej dla rodziców. Możecie w takim filmiku opowiedzieć o Waszych najlepszych wspomnieniach z dzieciństwa, wartościach które macie dzięki nim na nowej drodze życia.
 Podziękowania dla rodziców w formie krótkiego filmiku są dla nich bardzo miłą niespodzianką . Często w czasie wesela brak jest słów aby Młodzi mogli w pełni wyrazić wdzięczność, dla tego taki prezent wspaniale uzupełnia niewypowiedziane słowa.Film można oddać Rodzicom w albumie DVD z indywidualnie zaprojektowaną grafiką z Waszymi zdjęciami. Wewnątrz albumu może znajdować się dedykacja:
       Proponuję Wam cztery scenariusze podziękowań, abyście mogli wybrać coś pod swój gust:
      Młodzi  pokazują podziękowania na karteczkach.
     Teledysk w którym Młodzi dziękują rodzicom swoimi słowami.
      Inna wersja podziękowań to filmowa sesja narzeczeńska, która nawiązuje w słowach do wdzięczności wobec rodziców.
      Czwarty scenariusz: w dniu ślubu Młodzi  wracają w swoich krótkich wypowiedziach przed kamerą do wspomnień i najważniejszych chwil spędzonych z rodzicami. Te ujęcia dołączam później do teledysku ze ślubu i wesela lub dołączam gotowego filmu ślubnego.
      Realizacja podziękowań dla rodziców według trzech pierwszych scenariuszy realizujemy nie później niż na dwa tygodnie przed ślubem. Zdjęcia odbywają się w kilku miejscach, są też ujęcia o zachodzie słońca lub nocne. Dla tego potrzebujemy minimum jedno popołudnie i wieczór, a czasem cały dzień na realizację.  MOŻECIE WYBRAĆ SWOJĄ MUZYKĘ DO PODZIĘKOWAŃ.
Jeśli zamówicie podziękowania i kamerzystę na ślub i wesele w filmslubny.eu w jednym pakiecie, otrzymacie rabat 200 zł.
powrót na stronę główną: filmslubny.eu
Zajrzyj na mój kanał Youtube: youtube.com/MrEscort2010