Strona Główna


Piękne teledyski podziękowania dla rodziców, unikalne ujęcia i plany filmowe, profesjonalnie napisane scenariusze


Uncategorized

Podziękowania dla Rodziców

filmowanie wesel warszawa
Most Zakochanych, Łeba

Filmowe podziękowania dla rodziców to jeden z najlepszych prezentów Pary Młodej dla rodziców. Możecie w krótkim filmiku, teledysku, opowiedzieć o Waszych najlepszych wspomnieniach z dzieciństwa, wartościach które macie dzięki nim na nowej drodze życia.

 Podziękowania dla rodziców w formie krótkiego filmiku są dla nich bardzo miłą niespodzianką . Często w czasie wesela brak jest słów aby Młodzi mogli w pełni wyrazić wdzięczność, dla tego taki prezent wspaniale uzupełnia niewypowiedziane słowa.Film można oddać Rodzicom w albumie DVD z indywidualnie zaprojektowaną grafiką z Waszymi zdjęciami. Wewnątrz albumu może znajdować się dedykacja:

       Proponuję Wam cztery scenariusze podziękowań, abyście mogli wybrać coś pod swój gust:

      Młodzi  pokazują podziękowania na karteczkach.

     Teledysk w którym Młodzi dziękują rodzicom swoimi słowami.

      Inna wersja podziękowań to filmowa sesja narzeczeńska, która nawiązuje w słowach do wdzięczności wobec rodziców.

      Czwarty scenariusz: w dniu ślubu Młodzi  wracają w swoich krótkich wypowiedziach przed kamerą do wspomnień i najważniejszych chwil spędzonych z rodzicami. Te ujęcia dołączam później do teledysku ze ślubu i wesela lub dołączam gotowego filmu ślubnego.

      Realizacja podziękowań dla rodziców według trzech pierwszych scenariuszy realizujemy nie później niż na dwa tygodnie przed ślubem. Zdjęcia odbywają się w kilku miejscach, są też ujęcia o zachodzie słońca lub nocne. Dla tego potrzebujemy minimum jedno popołudnie i wieczór, a czasem cały dzień na realizację.  MOŻECIE WYBRAĆ SWOJĄ MUZYKĘ DO PODZIĘKOWAŃ.

Jeśli zamówicie podziękowania i kamerzystę na ślub i wesele w filmslubny.eu w jednym pakiecie, otrzymacie rabat 200 zł.

powrót na stronę główną: filmslubny.eu

Zajrzyj na mój kanał Youtube: youtube.com/MrEscort2010