Strona GłównaOpinie Par Młodych

    Zapraszam Was do podzielenia się swoją opinią, wrażeniami po obejrzeniu filmu. pomoże mi ona w realizacji coraz lepszych reportaży.  jeśli macie jakiś pomysł na film, podzielcie się nim.
kamerzysta forum
Napisz do mnie

Filmy ślubne

30 czerwca

5,0 rating

Możemy z czystym sumieniem polecić Pana Piotra. Zarówno film jak i teledysk ślubny są piękną pamiątką. Nasi Goście chwalili efekt końcowy jakim był film a także samą pracę Pana Piotra – wtapiając się wśród tańczących gości nie krępował ich obecnością kamery 🙂 Praca wykonana przez Pana Piotra była terminowa i zgodna z wcześniejszymi ustaleniami. Współpraca na piątkę z plusem 🙂 Dziękujemy za przepiękną pamiątkę na długie lata 🙂

2 czerwca

5,0 rating

Polecamy Pana Piotra z uwagi na świetne i terminowe wykonanie prac związanych z filmem ze ślubu i wesela oraz wzorowy kontakt i profesjonalne doradztwo jeśli chodzi o format filmu i wybór materiałów towarzyszących nośnikom fizycznym. Dziękujemy za piękną pamiątkę!

4 sierpnia

5,0 rating

Trafiliśmy na Pana przez przypadek i jesteśmy bardzo zadowoleni. Film jest piękny i na pewno często będziemy do niego wracać. Bardzo dziękujemy za profesjonalną obsługę. Był Pan wszędzie w każdej chwili a to sprawiło, że mamy przepiękną pamiątkę. DZIEKUJEMY😁🙂

Prześlij swoją opinię

Powrót na pierwszą stronę: filmslubny.eu
Profil na Facebook: weddingrecord
     W swojej pracy staram się odgadnąć oczekiwania Pary Młodej. Zarówno co do stylu filmu, czasu trwania, jak i upodobań muzycznych. Niejednokrotnie przy prezentacji oferty,  Młodzi dają wiele podpowiedzi czego oczekują.  W połączeniu z moim doświadczeniem pozwala to na stworzenie filmu który trafi w gust Nowożeńców.
  Często Narzeczeni przychodzą z gotowymi podpatrzonymi pomysłami na swój film.  Zobaczyli u kogoś fajnie zrobiony reportaż, lub film na youtube. Staram się wtedy filmować ślub i wesele tak, aby film mógł być w podobnym klimacie i stylu. Pamiętajcie jednak że nie da się skopiować czyjegoś pomysłu. Choćby z tego względu że każda Para Młoda jest inna. Każdy ślub i wesele są niepowtarzalne.
  Dla tego też nie oczekujcie, że oglądając portfolio kamerzysty i fotografa, wasz film będzie podobnie wyglądał, jak te już zrealizowane. Mogą być podobieństwa w stylu filmowania.  ale warunki jakie zastaje kamerzysta czy fotograf zawsze są inne, indywidualne do miejsca ślubu i wesela.

Opinogóra teledysk ślubny from Piotr Diszer on Vimeo.