Strona GłównaOpinie Par Młodych

    Zapraszam Was do podzielenia się swoją opinią, wrażeniami po obejrzeniu filmu. pomoże mi ona w realizacji coraz lepszych reportaży.  jeśli macie jakiś pomysł na film, podzielcie się nim. Polityka prywatności.
kamerzysta forum
Napisz do mnie

Filmy ślubne

13 październik

5,0 rating

Mega zaangażowanie, pełen profesjonalizm

30 czerwca

5,0 rating

Możemy z czystym sumieniem polecić Pana Piotra. Zarówno film jak i teledysk ślubny są piękną pamiątką. Nasi Goście chwalili efekt końcowy jakim był film a także samą pracę Pana Piotra – wtapiając się wśród tańczących gości nie krępował ich obecnością kamery 🙂 Praca wykonana przez Pana Piotra była terminowa i zgodna z wcześniejszymi ustaleniami. Współpraca na piątkę z plusem 🙂 Dziękujemy za przepiękną pamiątkę na długie lata 🙂

2 czerwca

5,0 rating

Polecamy Pana Piotra z uwagi na świetne i terminowe wykonanie prac związanych z filmem ze ślubu i wesela oraz wzorowy kontakt i profesjonalne doradztwo jeśli chodzi o format filmu i wybór materiałów towarzyszących nośnikom fizycznym. Dziękujemy za piękną pamiątkę!

4 sierpnia

5,0 rating

Trafiliśmy na Pana przez przypadek i jesteśmy bardzo zadowoleni. Film jest piękny i na pewno często będziemy do niego wracać. Bardzo dziękujemy za profesjonalną obsługę. Był Pan wszędzie w każdej chwili a to sprawiło, że mamy przepiękną pamiątkę. DZIEKUJEMY😁🙂

Prześlij swoją opinię

Powrót na pierwszą stronę: filmslubny.eu
Profil na Facebook: weddingrecord
     W swojej pracy staram się odgadnąć oczekiwania Pary Młodej. Zarówno co do stylu filmu, czasu trwania, jak i upodobań muzycznych. Niejednokrotnie przy prezentacji oferty,  Młodzi dają wiele podpowiedzi czego oczekują.  W połączeniu z moim doświadczeniem pozwala to na stworzenie filmu który trafi w gust Nowożeńców.
  Często Narzeczeni przychodzą z gotowymi podpatrzonymi pomysłami na swój film.  Zobaczyli u kogoś fajnie zrobiony reportaż, lub film na youtube. Staram się wtedy filmować ślub i wesele tak, aby film mógł być w podobnym klimacie i stylu. Pamiętajcie jednak że nie da się skopiować czyjegoś pomysłu. Choćby z tego względu że każda Para Młoda jest inna. Każdy ślub i wesele są niepowtarzalne.
  Dla tego też nie oczekujcie, że oglądając portfolio kamerzysty i fotografa, wasz film będzie podobnie wyglądał, jak te już zrealizowane. Mogą być podobieństwa w stylu filmowania.  ale warunki jakie zastaje kamerzysta czy fotograf zawsze są inne, indywidualne do miejsca ślubu i wesela.

Opinogóra teledysk ślubny from Piotr Diszer on Vimeo.